emirdaglilarvakfi@hotmail.com
0 222 234 32 32
+90 222 233 74 74

Emirdağlılar Vakfının her yıl geleneksel olarak düzenlediği Kuru bakliyat ve Ramazan yardım kolilerinin ilk etabı Vakıf Başkan Vekili Sn. Mehmet KAHYA ve Vakıf Muhasibimiz Ceylan YAVUZ, Emirdağlılar Vakfı Yönetim Kurulu üyeleri Yaşar TEPEKAYA, Mustafa ÖZKIR, Sebahattin TETİK ve Vakıf Sekreterimiz Sevgi SAĞLAM eşliğinde Emirdağ Belediyesine teslim edildi

Emirdağlılar Vakfı adına EKDAD başkanı Metin AKIN katıldı.

Başkanvekili Sn. Mehmet KAHYA: “Geçirdiğimiz bu zor günlerde her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Biz Emirdağlılar Vakfı olarak geleneksel olarak düzenlediğimiz yardım kolisi kampanyamızın ilk etabını gerçekleştirmiş olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Yardımlarımızın devamı için canla başla çalışıyoruz çalışmaya da devam edeceğiz. Yönetim Kurulumuzla beraber başlattığımız bu kampanyada daha çok insana erişebilmek adına değerli hemşehrilerimizi desteğe davet ediyorum. Birlik ve beraberliğimizin daim olması dileklerimle.” Dedi.

Emirdağ Belediyesi Başkan Yardımcısı Sn. Vecdi YÜRÜK: “Gerçekleştirdikleri bu kampanyadan ötürü Emirdağlılar Vakfı Yönetimine teşekkürlerini iletti.

HABERLER
Yukarı Çık
Eskişehir Web Tasarım